BROK® coördinatoren

Contactadressen voor aanmelding Basiscursus Regelgeving en Organisatie Klinische onderzoekers (BROK®).

BROK® coördinatoren contactgegevens

Amsterdam UMC, locatie AMC
BROK® coördinator
Mw drs. S. Camic
Amsterdam UMC, locatie AMC
Clinical Research Unit, J1b-217-1
Postbus 22660
1100 DD  Amsterdam
tel 020-5661871
e-mail s.camic@amc.uva.nl

Organisatie BROK®
eBROK® Administratie AMC
Meibergdreef 9, kamer E2-172
1105 AZ  Amsterdam
Telefoon: 020 – 5664618
e-mail: BROK-cursus@amc.nl

Amsterdam UMC, locatie VUmc
BROK® coördinator
Dhr. D. van der Gaag, Msc
Clinical Research Bureau
Amsterdam UMC, locatie VUmc 
Van der Boechorststraat 7
Medische faculteit, kamer H447
1081 BT  Amsterdam
tel 020-4448019
e-mail CRB@vumc.nl

Organisatie BROK®
VUmc Academie
Van der Boechorststraat 7
Medische faculteit
1081 BT  Amsterdam
tel 020-4444115
e-mail brokvumc@vumc.nl

Erasmus MC
BROK® coördinator
Mw. ir. J.H. den Breeijen
Erasmus MC
Afdeling Onderzoeksbeleid
Kamer Ae-335
Postbus 2040
3000 CA  Rotterdam
tel 010-7037520
e-mail brok@erasmusmc.nl

Organisatie BROK®
Erasmus MC - Het Congresbureau
Mw. C.F.B. Marks
e-mail brok@erasmusmc.nl
tel 010-7043879
Kamer Gk-212
Postbus 2040
3000 CA  Rotterdam
website https://www.erasmusmc.nl/nl-nl/pages/congresbureau

LUMC
BROK® coördinator
Mw. dr. L.A. Veltrop-Duits
LUMC
Afdeling Klinische Farmacie & Toxicologie
Postzone L0-P
Postbus 9600
2300 RC  Leiden
tel 071-5298797
e-mail L.A.veltrop-Duits@LUMC.nl

Organisatie BROK®
Boerhaave Nascholing
LUMC
Directoraat Onderwijs & Opleidingen
Afdeling Bij- en Nascholing
Postbus 9600 V0-P
2300 RC  Leiden
tel 071-5268500
fax 071-5268255
e-mail Boerhaavenascholing@lumc.nl
website www.boerhaavenascholing.nl

Maastricht UMC+
BROK® coördinator
Dhr. dr. A. Skrabanja
Maastricht UMC+
Clinical Trial Center Maastricht
Oxfordlaan 70
6229 EV  Maastricht
tel 043-3872919
e-mail arno.skrabanja@mumc.nl

Organisatie BROK®
Clinical Trial Center Maastricht
Oxfordlaan 70
6229 EV  Maastricht
tel 043-3872919
e-mail training.ctcm@mumc.nl
website www.ctcm.nl

UMC Groningen
BROK® coördinator
Mw. drs. D. Mailly
Universitair Medisch Centrum Groningen
Service Desk Clinical Research Office
Hanzeplein 1
9713 GZ  Groningen
tel 050-3615598
e-mail d.mailly@umcg.nl

Organisatie BROK®
Universitair Medisch Centrum Groningen
Service Desk Clinical Research Office
Hanzeplein 1
9713 GZ  Groningen
e-mail brok@umcg.nl
website https://www.umcg.nl/EN/Research/Researchers/Paginas/basiscursus-regelgeving-en-organisatie-klinisch-onderzoeker.aspx

Radboudumc
BROK® coördinator
Dhr. dr. Marten Onnink
RTC CS Team Beleid, Kwaliteit en Support
Philips van Leydenlaan 15 (route 392)
Postbus 9101, 6500 HB  Nijmegen
tel 024 36 14894
e-mail brok@radboudumc.nl

Organisatie BROK®
Radboudumc Health Academy
Postbus 9101
6500 HB  Nijmegen
Mw. drs. Janine Nagengast
e-mail Janine.Nagengast@radboudumc.nl
of mw. drs. Annie Moedt
e-mail annie.moedt@radboudumc.nl

UMC Utrecht
BROK® coördinator
Mw. dr. M. Elferink-Scherpenisse
Directie concernstaf
Afdeling Kwaliteit van Onderzoek
UMC Utrecht
tel 088-7569126 (ma, di)
e-mail brok@umcutrecht.nl / m.scherpenisse-4@umcutrecht.nl
website http://www.umcutrecht.nl/en/Research/Postgraduate-training

NKI-AVL
BROK® coördinator
Mw. drs. K. Hage
AVL Academie, J3.028
Plesmanlaan 121
1066 CX Amsterdam
tel 020-512 9034
e-mail k.hage@nki.nl

Organisatie BROK®
Mw. L. Mooiman
AVL Academie, J3.028
Plesmanlaan 121
1066 CX Amsterdam
tel 020-512 2536
e-mail l.mooiman@nki.nl

Prinses Máxima Centrum Utrecht
BROK® coördinator
Mw. dr. Angela Vlug
Trial en Data Center
Prinses Máxima Centrum
tel 088-9725716 (woe afwezig)
e-mail a.vlug@prinsesmaximacentrum.nl


Afdrukken
NFU Nederlandse Federatie van Universitair Medische Centra / Oudlaan 4, 3515 GA / Postbus 9696, 3506 GR Utrecht / T 030 273 98 80 / nfu@nfu.nl / Disclaimer © 2020