De umc’s, het NKI-AVL en het Prinses Máxima Centrum Utrecht hebben elk huneigen BROK ® -coördinator. Bij hen kun je terecht voor vragen of aanmelding voor de eBROK®.

De contactgegevens van de coördinatoren:

Amsterdam UMC, locatie AMC

BROK® -coördinator
Mw drs. S. Camic
Amsterdam UMC, locatie AMC
Clinical Research Unit, J1b-217-1
Postbus 22660
1100DD Amsterdam
tel. 020-5661871
s.camic@amc.uva.nl
 

Organisatie BROK®
eBROK® Administratie AMC
Meibergdreef 9, kamer E2-172
1105AZ Amsterdam
tel. 020-5664618
BROK-cursus@amc.nl

Amsterdam UMC, locatie VUmc

BROK® -coördinator
Dhr. D. van der Gaag, Msc
Clinical Research Bureau
Amsterdam UMC, locatie VUmc 
Van der Boechorststraat 7
Medische faculteit, kamer H447
1081BT Amsterdam
tel. 020-4448019
CRB@vumc.nl

Organisatie BROK®
VUmc Academie
Van der Boechorststraat 7
Medische faculteit
1081BT Amsterdam
tel. 020-4444115
brokvumc@vumc.nl

Erasmus MC

BROK® -coördinator
Mw. ir. J.H. den Breeijen
Erasmus MC
Afdeling Onderzoeksbeleid
Kamer Ae-335
Postbus 2040
3000CA Rotterdam
tel. 010-7037520
brok@erasmusmc.nl

Organisatie BROK®
Erasmus MC – Het Congresbureau
Mw. C.F.B. Marks
Kamer Gk-212
Postbus 2040
3000CA Rotterdam
tel. 010-7043879
brok@erasmusmc.nl
website

LUMC

BROK®-coördinator
Mw. Y. van Oostveen, Msc
LUMC
Directoraat Kwaliteit en Patiëntveiligheid
Postzone J0-P
Albinusdreef 2
2333 ZA Leiden
tel. 06-27210110
GRP@lumc.nl


 

 

Maastricht UMC+

BROK® -coördinator
Dhr. dr. A. Skrabanja
Maastricht UMC+
Clinical Trial Center Maastricht
Oxfordlaan 70
6229EV Maastricht
tel. 043-3872919
arno.skrabanja@mumc.nl

Organisatie BROK®
Clinical Trial Center Maastricht
Oxfordlaan 70
6229EV Maastricht
tel. 043-3872919
training.ctcm@mumc.nl
website

UMC Groningen

BROK® -coördinator
Mw. drs. D. Mailly
Universitair Medisch Centrum Groningen
Service Desk Clinical Research Office
Hanzeplein 1
9713GZ Groningen
tel. 050-3615598
d.mailly@umcg.nl

Organisatie BROK®
Universitair Medisch Centrum Groningen
Service Desk Clinical Research Office
Hanzeplein 1
9713GZ Groningen
brok@umcg.nl
website

Radboudumc

BROK® -coördinator
Dhr. dr. Marten Onnink
RTC CS Team Beleid, Kwaliteit en Support
Philips van Leydenlaan 15 (route 392)
Postbus 9101, 6500HB Nijmegen
tel. 024-3614894
brok@radboudumc.nl

Organisatie BROK®
Radboudumc Health Academy
Postbus 9101
6500HB Nijmegen
Mw. drs. Janine Nagengast
Janine.Nagengast@radboudumc.nl
of mw. drs. Annie Moedt
annie.moedt@radboudumc.nl

UMC Utrecht

BROK® -coördinator
Mw. dr. M. Elferink-Scherpenisse
UMC Utrecht
Directie concernstaf
Afdeling Kwaliteit van Onderzoek
tel. 088-7569126 (ma, di)
brok@umcutrecht.nl
m.scherpenisse-4@umcutrecht.nl

website

NKI-AVL

BROK® -coördinator
Mw. drs. K. Hage
AVL Academie, J3.028
Plesmanlaan 121
1066CX Amsterdam
tel. 020-512 9034
k.hage@nki.nl

Organisatie BROK®
Mw. L. Mooiman
AVL Academie, J3.028
Plesmanlaan 121
1066CX Amsterdam
tel. 020-512 2536
l.mooiman@nki.nl

Prinses Máxima Centrum Utrecht

BROK® -coördinator
Mw. dr. Angela Vlug
Prinses Máxima Centrum
Trial en Data Center
tel. 088-9725716 (woe afwezig)
a.vlug@prinsesmaximacentrum.nl