De mensen

De mensen werkzaam bij de NFU

Directie

Jacques Landman
mr. Jacques Landman
Directeur
landman@nfu.nl

Communicatie

Suzanne Labots
Suzanne Labots
Coördinator communicatie
labots@nfu.nl
Edith Meijwaard
Edith Meijwaard
Senior communicatieadviseur
meijwaard@nfu.nl
Natascha Mijnhart
drs. Natascha Mijnhart
Content specialist
mijnhart@nfu.nl

Sturing en financiering

Frank de Bos
mr. Frank de Bos
Coördinator / lid MT
bos@nfu.nl
Rebecca Awad
drs. Rebecca Awad
Senior beleidsadviseur
awad@nfu.nl
Birgit Meulenbroek
drs. Birgit Meulenbroek
Senior beleidsadviseur
meulenbroek@nfu.nl
Hanna Toornstra
drs. Hanna Toornstra
Senior beleidsadviseur
toornstra@nfu.nl
Marlies Kos
Marlies Kos
Projectsecretaresse ROBIJN & Zeldzame aandoeningen
kos@nfu.nl
030-2739400

Arbeidsvoorwaarden

Dirk Kramer
mr. Dirk Kramer
Coördinator / lid MT
kramer@nfu.nl
Lucille Berkelder
mr. Lucille Berkelder
Senior beleidsadviseur
berkelder@nfu.nl
Nicoline Pruijmboom
drs. Nicoline Pruijmboom
Senior beleidsadviseur
pruijmboom@nfu.nl

Onderwijs en Onderzoek

Melanie Schmidt
dr. ing. Melanie Schmidt
Coördinator / lid MT
schmidt@nfu.nl
Dov Ballak
dr. Dov Ballak
Senior beleidsadviseur
ballak@nfu.nl
Petra Drankier
drs. Petra Drankier
Senior beleidsadviseur
drankier@nfu.nl
Kim Karsenberg
Kim Karsenberg
Senior beleidsadviseur
karsenberg@nfu.nl
Marjo Knapen
drs. Marjo Knapen
Projectleider Plan Gezonde Regio
knapen@nfu.nl
Maike ter Wolbeek
Maike ter Wolbeek
Senior beleidsadviseur
wolbeek@nfu.nl

Opleiding en Patiëntenzorg

Anneke Bovens
mr. Anneke Bovens
Coördinator / lid MT
bovens@nfu.nl
Marjon Havinga
drs. Marjon Havinga
Senior beleidsadviseur
havinga@nfu.nl
Andy Schuurmans
Andy Schuurmans
Strategisch adviseur
schuurmans@nfu.nl
Dini Smilde
drs. Dini Smilde
Senior beleidsadviseur
smilde@nfu.nl
Ria Zondervan
drs. Ria Zondervan
Senior beleidsadviseur
zondervan@nfu.nl

Programma Citrienfonds

Karlijn van Driel
drs. Karlijn van Driel
Senior communicatieadviseur
driel@nfu.nl
Anne Schurink
Anne Schurink, MSc
Programmacoördinator
schurink@nfu.nl

Consortium Kwaliteit van Zorg

Leontien Sturms
dr. Leontien Sturms
Secretaris
sturms@nfu.nl

NFU Inkoopsamenwerking

Gerwin Meijer
Gerwin Meijer, BBA
Programmamanager
meijer@nfu-inkoop.nl
Jan Jaap Baalbergen
Jan Jaap Baalbergen
Program manager MDR/IVDR
baalbergen@nfu.nl
Liesbeth van Ewijk
drs. Liesbeth van Ewijk
Projectleider
ewijk@nfu-inkoop.nl

Secretariaat

Gabrielle van Es
Gabrielle van Es
Office manager
es@nfu.nl
030-2739645
Natascha van Amersfoort
Natascha van Amersfoort
Secretaresse S&F
amersfoort@nfu.nl
030-2739 640
Bianca Dekker
Bianca Dekker
Secretaresse Consortium Kwaliteit van Zorg
dekker@nfu.nl
030-2739644
Anita van Dongen
Anita van Dongen
Secretaresse Communicatie / DIV
dongen@nfu.nl
030-2739374
Elise van den Dool
Elise van den Dool
Secretaresse Registratie aan de bron
dool@nfu.nl
030-2739643
Sylvia van Ettinger
Sylvia van Ettinger
Secretaresse Directie & Bestuur
ettinger@nfu.nl
030-2739631
Yvonne Keyzer
Yvonne Keyzer
Secretaresse Arbeidsvoorwaarden
keyzer@nfu.nl
030-2739641
Diana van der Leeden
Diana van der Leeden
Secretaresse O&O / Citrienfonds
leeden@nfu.nl
030-2739632
Desiree van Lieshout
Desiree van Lieshout
Secretaresse
lieshout@nfu.nl
030-2739265
Karin Schepers
Karin Schepers
Secretaresse O&P
schepers@nfu.nl
030-2739637

Afdrukken
NFU Nederlandse Federatie van Universitair Medische Centra / Oudlaan 4, 3515 GA / Postbus 9696, 3506 GR Utrecht / T 030 273 98 80 / nfu@nfu.nl / Disclaimer © 2020