BROK®-coördinatoren

Contactadressen voor aanmelding Basiscursus Regelgeving en Organisatie Klinische onderzoekers (BROK®)

AMC
BROK®-coördinator
Mw drs. S. Camic
Academisch Medisch Centrum,
Clinical Research Unit, J1b-217-1
Postbus 22660
1100 DD  Amsterdam
tel 020-5661871
e-mail s.camic@amc.uva.nl

Organisatie BROK®-cursus
eBROK Administratie AMC
Meibergdreef 9, kamer E2-172
1105 AZ  Amsterdam
Telefoon: 020 – 5664618
e-mail: BROK-cursus@amc.nl

Erasmus MC
BROK®-coördinator
Mw. ir. J.H. den Breeijen
Erasmus MC
Afdeling Onderzoeksbeleid
Kamer Ae-335
Postbus 2040
3000 CA  Rotterdam
tel 010-7037520
e-mail brok@erasmusmc.nl

Organisatie BROK®-cursus
Erasmus MC - Het Congresbureau
Mw. R.E.E. (Renée) Schrijver
e-mail brok@erasmusmc.nl
tel 010-7043879
Kamer Gk-944
Postbus 2040
3000 CA  Rotterdam
website www.erasmusmc.nl/congresbureau

LUMC
BROK®-coördinator
Mw. dr. L.A. Veltrop-Duits
LUMC
Afdeling Klinische Farmacie & Toxicologie
Postzone L0-P
Postbus 9600
2300 RC  Leiden
tel 071-5298797
e-mail L.A.veltrop-Duits@LUMC.nl

Organisatie BROK®-cursus
Boerhaave Nascholing
LUMC
Directoraat Onderwijs & Opleidingen
Afdeling Bij- en Nascholing
Postbus 9600 V0-P
2300 RC  Leiden
tel 071-5268500
fax 071-5268255
e-mail Boerhaavenascholing@lumc.nl
website www.boerhaavenascholing.nl

Maastricht UMC+
BROK®-coördinator
Dhr. dr. A. Skrabanja
Maastricht UMC+
Clinical Trial Center Maastricht
Oxfordlaan 10
6229 EV  Maastricht
tel 043-3872919
e-mail arno.skrabanja@mumc.nl

Organisatie BROK®-cursus
Clinical Trial Center Maastricht
Oxfordlaan 10
6229 EV  Maastricht
tel 043-3872919
e-mail training.ctcm@mumc.nl
website www.ctcm.nl

UMC Groningen
BROK®-coördinator
Mw. drs. D. Mailly
Universitair Medisch Centrum Groningen
Service Desk Clinical Research Office
Hanzeplein 1
9713 GZ  Groningen
tel 050-3615598
e-mail d.mailly@umcg.nl

Organisatie BROK®-cursus
Universitair Medisch Centrum Groningen
Wenckebachinstituut
Hanzeplein 1
9713 GZ  Groningen
Mw. E.F. Wagenaar
tel 050-3613558
e-mail e.f.wagenaar@umcg.nl
website www.wenckebachinstituut.nl

Radboud universitair medisch centrum
BROK®-coördinator
dhr. Marten Onnink, PhD
RTC CS; team beleid, kwaliteit en support
Philips van Leydenlaan 15 (route 392)
Postbus 9101, 6500 HB  Nijmegen
Tel 024 36 14894
e-mail marten.onnink@radboudumc.nl

Organisatie BROK®-cursus
Radboudumc Health Academy
Postbus 9101
6500 HB  Nijmegen
Mw. drs. Annie Moedt
e-mail annie.moedt@radboudumc.nl
of mw. drs. Janine Nagengast
e-mail Janine.Nagengast@radboudumc.nl

UMC Utrecht
BROK®-coördinator
Mw. dr. M. Elferink-Scherpenisse
Directie concernstaf
Afdeling Kwaliteit van Onderzoek
UMC Utrecht
tel 088-7558768 (di), 088-7559743 (wo)
e-mail brok@umcutrecht.nl /m.scherpenisse-4@umcutrecht.nl
website http://www.umcutrecht.nl/en/Research/Postgraduate-training

Organisatie BROK®
Algemene informatie en inschrijvingen:
Team Onderwijszaken – UMC Utrecht Academie
Mw. H.J.M. Eefting
tel 088-7551658 (ma, di, do, vrij)
e-mail h.j.m.eefting@umcutrecht.nl

VUmc
BROK®-coördinator
Mw. J. Stolwijk, MSc
VU medisch centrum
Clinical Research Bureau
Van der Boechorststraat 7
Medische faculteit, kamer H547
1081 BT  Amsterdam
tel 020-4448015
e-mail J.G.M.Stolwijk@vumc.nl

Organisatie BROK®-cursus
VUmc Academie
De Boelelaan 1109
OZW 10A-02
Postbus 7057, 1007 MB  Amsterdam
tel 020-4448444
fax 020-4448445
e-mail events@vumc.nl
website www.vumcacademie.nl


Afdrukken
NFU Nederlandse Federatie van Universitair Medische Centra / Oudlaan 4, 3515 GA / Postbus 9696, 3506 GR Utrecht / T 030 273 98 80 / nfu@nfu.nl / Disclaimer © 2018